Technologie

Buduj svaly a spaluj tuk za 25 min!

ZAŽIJTE ZCELA NOVÝ A REVOLUČNÍ ZPŮSOB TVAROVÁNÍ CELÉ POSTAVY POMOCÍ TECHNOLOGIE WONDER BĚHEM 25 MINUT!

Připravte se na nemožné, protože na náš trh právě vstoupila prestižní evropská technologie WONDER, kterou můžete exkluzivně vyzkoušet právě u nás.

WONDER je přístroj pro tvarování celého těla bez operace a bez bolesti. Všechny současné dostupné terapie pro modelaci těla ošetřují pouze pokožku a redukují tuk, ale WONDER cílí na skutečnou podstatu věci – fyziologii celého těla. Během jediného ošetření dokážete posunout hranice fyzických možností a výsledkem je:

● Výrazný úbytek tuku
● Zpevnění celého těla
● Ztráta kilogramů
● Odstranění celulitidy
● Zvednutí hýždí
● Vyrýsované břicho
● Zpevnění pánevního dna

To vše pohodlně vleže na lehátku
během 25 minut!

Technologie WONDER je první a jediné estetické zařízení, které kombinuje fokusované elektromagnetické pulzy a selektivní neurostimulaci vysoké intenzity. Jedná se o nejsilnější technologii pro spalování tuku a budování pevného těla. Neuvěřitelných 52 000 svalových kontrakcí za 25 minut aktivuje svaly nad rámec jakékoliv fyzické aktivity a zaměřuje se na ztrátu tuku v oblasti kolem svalu. Pouhých 25 minut na lehátku s technologií WONDER odpovídá 3 až 5 hodinám intenzivního tréninku v posilovně.

WONDER je vhodný pro všechny typy postav a umožňuje růst svalů a spalování tuků zároveň v šesti aktivních zónách – paže, břicho, boky, hýždě a přední a zadní stehna.

Od roku 2020 je jedním z nejžádanějších ošetření lifting a zvednutí hýždí.

S přístrojem WONDER dokážete nemožné a můžete si dopřát skutečný nechirurgický lifting hýždí s opravdu viditelným efektem, kterého dosáhnete během pár sezení v rozmezí 2 až 4 týdnů. Ošetření hýždí pomocí naší technologie probíhá vleže na lehátku a sestává z rychlých kontrakcí, při kterých se Vaše svaly budou intenzivně a hluboce stahovat. Ten pocit je jedinečný a účinek je 100 % i u osob s BMI nad 30.

Redukce celulitidy a zpevnění stehen – to je sen všech žen
Celulitida, strie a povislá pokožka jsou viditelně redukovány a pokožka je hladká a svaly stehen a hýždí jsou zpevněné. Výsledky jsou opravdu překvapivé.

Pánové i dámy ocení
Radikální redukce tuku v oblasti břicha i boků a zároveň vybudování pevného břišního svalstva – to je nyní opravdu realita! Kromě estetického efektu je také významný efekt při posílení svalů středu těla a zpevnění svalů pánevního dna.

WONDER – to je přístroj budoucnosti !!

Přístroj je vhodný pro všechny typy postav.